Opis nieruchomości
WWW.KRAKOWSKAKAMIENICA.PL
Z NASZĄ FIRMĄ UZYSKASZ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW
KAMIENICA-APARTAMENTY - UL.SIENNA - STARE MIASTO
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA MIESZKALNA-236,41M2
Oferujemy wyjątkową okazję zakupu kamienicy usytuowanej w prestiżowej lokalizacji Starego Miasta Krakowa, zaledwie 200 metrów od Plant i Rynku Głównego. To doskonała inwestycja o dużym potencjale wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego, w wyjątkowo atrakcyjnej i świetnie skomunikowanej lokalizacji.
Opis pomieszczeń:
- Parter-lokal nr.3, typ pomieszczenia: kawiarnia o metrażu 28,20m2.
- Oficyna I-lokal nr.5, typ pomieszczenia: studio z balkonem o metrażu 26,72m2.
- Oficyna 2-lokal nr.7, typ pomieszczenia: studio o metrażu 26,39m2 oraz lokal nr.8, typ pomieszczenia: 2 pokoje o metrażu 27,87m2.
- Front II-lokal nr. 6, typ pomieszczenia: 5 niezależnych pokoi o łącznym metrażu 127,23m2.
Każda z części ma osobną księgę wieczystą.
Wykończenie i renowacje
- Nowoczesna renowacja: Budynek przeszedł kompleksowy remont części wspólnych z zachowaniem oryginalnych, zabytkowych detali i polichromii, co nadaje mu wyjątkowy, historyczny charakter.
- Wygłuszenie i odmalowanie: Wszystkie drzwi lokalowe zostały odnowione, co zapewnia komfort i wyciszenie.
- Nowa instalacja teletechniczna: Obiekt jest wyposażony w nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne (internet, domofon, telefon), co spełnia standardy współczesnych potrzeb najmu.
- Monitoring: Instalacja kamer monitorujących części wspólne oraz lokale z możliwością dostępu online zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.
Standard wykończenia
- Nowe instalacje: Pełna wymiana instalacji elektrycznej, teletechnicznej, kontroli kominów oraz serwis pieca centralnego ogrzewania wraz z wymianą zaworów.
- Wykończenie wnętrz: Stylowe, wysokiej jakości gładzie, sztukaterie oraz nowe oświetlenie i lampy w każdym pomieszczeniu.
- Łazienki: Wyposażone w nową armaturę, silikony oraz wysokiej jakości grzejniki łazienkowe, co podkreśla dbałość o każdy detal.
- Klimatyzacja: Nowoczesna klimatyzacja zainstalowana w każdym pomieszczeniu, zapewniająca pełen komfort termiczny przez cały rok.
Lokalizacja
Ulica Sienna to jedna z najbardziej urokliwych i prestiżowych ulic Starego Miasta w Krakowie. Położona w samym centrum, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku Głównego i krakowskich Plant, stanowi idealne miejsce zarówno do życia, jak i prowadzenia działalności gospodarczej.
Atuty lokalizacji
- Bliskość Rynku Głównego: Zaledwie 150 metrów od Rynku, ulica Szpitalna zapewnia szybki dostęp do najważniejszych atrakcji i zabytków Krakowa, takich jak Sukiennice, Kościół Mariacki i wieża ratuszowa.
- Doskonała komunikacja: Przystanki tramwajowe i autobusowe są w zasięgu kilku minut, co zapewnia łatwe połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a sąsiedztwo dworców PKP i PKS umożliwia szybki dostęp do komunikacji dalekobieżnej.
- Bogata oferta kulturalna i gastronomiczna: Wzdłuż ulicy Szpitalnej znajdują się kawiarnie, restauracje, teatry oraz galerie, które tworzą wyjątkową atmosferę pełną życia i kultury. Popularny Teatr Słowackiego, znajdujący się tuż obok, dodaje okolicy prestiżu i przyciąga miłośników sztuki.
Kamienica to idealne miejsce na apartamenty inwestycyjne o wysokim standardzie, gotowe do aranżacji na wynajem. Unikalne połączenie zabytkowego charakteru z nowoczesnym wykończeniem i funkcjonalnością sprawia, że oferta ta stanowi wyjątkową okazję inwestycyjną w prestiżowej lokalizacji Krakowa.
PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z NASZYM DZIAŁEM SPRZEDAŻY DZIĘKI KTÓREMU UZYSKACIE PAŃSTWO WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE PRZED PREZENTACJĄ NIERUCHOMOŚCI
Cena: 6 300 000 zł
Nr oferty w biurze: BS 4068
798 280 189 (tel. kontaktowy)
mail: krakowskakamienica@gmail.com
SKUTECZNIE POMAGAMY W ZDOBYCIU
KREDYTU NA ZAKUP WYBRANEJ NIERUCHOMOŚCI
---------------------------------------------------------------------------------------
Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.